Google Indexing API (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
