Google Indexing API (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Checking...
vi: Đang kiểm tra ...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
