Google Indexing API (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus

en: Checking...
oc: Verificacion...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
