Google Indexing API (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om

en: Checking...
sv: Undersöker...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
