Google Indexing API (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
