Google Indexing API (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: About
es: Acerca de

en: Checking...
es: Comprobando....

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
