Google Programmable Search JSON API (1.4.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Your search yielded no results.
fr: Votre recherche n'a retourné aucun résultat.

en: Number of results per page
fr: Nombre de résultats par page

en: About
fr: À propos

en: Relevance
fr: Pertinence

en: Uses
fr: Utilisations
