Google KPIs (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
