Google KPIs (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Position
eo: Loko

en: Google
eo: Guglo
