Google KPIs (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Name
no: Navn

en: View
no: Vis

en: Created
no: Opprettet

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Start date
no: Startdato

en: End date
no: Sluttdato

en: Clicks
no: Klikk

en: Position
no: Posisjon

en: Changed
no: Endret

en: About
no: Om

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus
