Google KPIs (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
