Google KPIs (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Application name
ja: アプリケーション名

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
