Google KPIs (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
