Google KPIs (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
