Google KPIs (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
