Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
