Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Application name
fr: Nom de l'application

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
