Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
