Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
