Google KPIs (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Application name
de: Anwendungsname

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
