Google KPIs (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
