Google KPIs (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Publishing status
id: Status penerbitan
