Google KPIs (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
