Google KPIs (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը
