Google KPIs (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: About
ug: ھەققىدە
