Google KPIs (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
