Google KPIs (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
