Google KPIs (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
