Google KPIs (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji
