Google KPIs (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
