Google Map Field (2.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Clear
sv: Rensa

en: Map
sv: Karta

en: Field types
sv: Fälttyper
