Google Map Field (2.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Clear
uk: Очистка

en: Find
uk: Пошук

en: Map
uk: Мапа

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Terrain
uk: Ландшафт

en: Field types
uk: Типи полів

en: Map Type
uk: Тип карти

en: Map Width
uk: Ширина карти

en: Map Height
uk: Висота карти

en: Map Name
uk: Назва карти
