Google Map Field (2.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Clear
eu: Garbitu

en: Map
eu: Mapa

en: Field types
eu: Eremu motak
