Google Map Field (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Map
lv: Karte

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds
