Google Map Field (8.x-1.12) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Google Maps API Key
tr: Google Haritalar (Google Maps) API anahtarı

en: Clear
tr: Temizle

en: Map
tr: Harita

en: Enable controls
tr: Denetimleri etkinleştir

en: Field types
tr: Alan tipleri
