Google Map Field (8.x-1.13) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Preview
vi: Xem trước

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Find
vi: Tìm

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển
