Google Map Field (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Preview
sk: Náhľad

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Map
sk: Mapa

en: Field types
sk: Typy polí
