Google Map Field (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Preview
da: Gennemse

en: API Key
da: API-nøgle

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Clear
da: Ryd

en: Map
da: Knyt

en: Field types
da: Felttyper

en: Map Width
da: Kortbredde

en: Map Height
da: Korthøjde
