Google Map Field (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Preview
hu: Előnézet

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Clear
hu: Törlés

en: Map
hu: Térkép

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Map Type
hu: Térkép típusa

en: Map Height
hu: Térkép magassága

en: Map Name
hu: Térkép neve
