Google Map Field (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Find
kn: ಹುಡುಕು

en: Show controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಕಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು
