Google Map Field (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Clear
nl: Wissen

en: Map
nl: Landkaart

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Map Width
nl: Kaartbreedte

en: Map Height
nl: Kaarthoogte
