Google Map Field (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: API Key
be: Ключ API

en: Map
be: Мапа

en: Field types
be: Тыпы палёў
