Google Map Field (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Clear
et: Tühjenda

en: Map
et: Kaart

en: Field types
et: Väljade tüübid
