Google Map Field (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Clear
he: ניקוי

en: Map
he: מפה
