Google Map Field (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Preview
it: Anteprima

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Clear
it: Cancella

en: Map
it: Mappa

en: Field types
it: Tipi di campo
