Google Map Field (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: Clear
ru: Очистить

en: Map
ru: Карта

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Enable controls
ru: Включить элементы управления

en: Show controls
ru: Показывать элементы управления

en: Terrain
ru: Территория

en: Field types
ru: Типы полей

en: Map Name
ru: Имя карты
