Google Map Field (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Clear
ca: Neteja

en: Map
ca: Mapa

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Map Name
ca: Nom del mapa

en: Insert map
ca: Insereix mapa

en: Set Map Marker
ca: Defineix el marcador del mapa

en: Use the map below to drop a marker at the required location.
ca: Feu servir el mapa de sota per arrossegar un marcador a la localització requerida.

en: Enter a value in the field provided.
ca: Introduïu el valor al camp proporcionat.

en: Could not find location.
ca: No s'ha pogut trobar la localització.
