Google Map Field (8.x-1.14) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Preview
cs: Náhled

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Clear
cs: Vymazat

en: Map
cs: Mapa

en: Field types
cs: Typy polí
