Google Map Field (8.x-1.13) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Preview
ro: Previzualizare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Clear
ro: Elimină

en: Map
ro: Hartă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
