Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Country
es: País

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Google Map
es: Mapa de Google

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Map
es: Mapa

en: Satellite
es: Satélite

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Zoom Level
es: Nivel de zoom

en: Field types
es: Tipos de campo
